Spotkanie inaugurujące współpracę naszego Wydziału z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę

W związku z zawartym niedawno porozumieniem o współpracy naukowo-dydaktycznej między Wydziałem Psychologii UW a Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę zapraszamy na spotkanie otwarte z prezeską FDDS dr Moniką Sajkowską, które odbędzie się 7.03.2018 o godz 15:15 w sali 408

Spotkanie będzie dotyczyło informacji na temat flagowych projektów FDDS (centra pomocy dzieciom, telefon wsparcia kryzysowego dla dzieci 116 111, pomoc dzieciom ofiarom przestępstw, wsparcie rodziców małych dzieci – „Dobry rodzic” czy projekt „Dziecko w sieci”) i jednocześnie będzie inaugurować współpracę pomiędzy naszym Wydziałem a Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Data publikacji: 22 lutego 2018